Targi GITEX w Dubaju

15.10.2017

Nasza firma w dniach 8 – 12 października 2017 roku miała zaszczyt uczestniczyć na targach technologii informacyjnej, teleinformatyki, elektroniki użytkowej i multimediów GITEX. Wydarzenie odbywało się w Dubai World Trade Centre na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Nasz zespół reprezentował na orientalnym rynku .dotERP, czyli innowacyjne narzędzie, które wspomaga kontrolę procesów jakie zachodzą w przedsiębiorstwie w ramach szeroko pojętej produkcji.

Na tę okoliczność stworzyliśmy specjalne broszury nie tylko w języku angielskim, ale także w języku arabskim, aby jeszcze czytelniej zaprezentować nasz produkt oraz cele i zadania do jakich został stworzony. Do naszej dyspozycji mieliśmy także tłumacza – klienci z Bliskiego Wschodu mogli bez przeszkód prowadzić z nami coraz bardziej szczegółowe konwersacje, a my na miejscu mogliśmy rozwiewać ewentualne wątpliwości.

Dzięki naszej otwartości oraz zaangażowaniu zyskaliśmy wiele ciekawych kontaktów oraz znajomości, a nasz nowoczesny system odbił się szerokim echem na prestiżowym wydarzeniu.

Trzeba wspomnieć, że Targi GITEX w roku 2017 w Dubaju były największym technologicznym wydarzeniem roku w ujęciu Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji Południowo – Wschodniej. Sama impreza jest organizowana cyklicznie, nieprzerwanie od 1981.