Service Desk & IT Support Show w Londynie

07.06.2018

5 czerwca rozpoczęły się targi SITS, czyli Service Desk & IT Support Show w Londynie. Mogliście znaleźć nas na stoisku nr. 765, gdzie prezentowaliśmy nasz produkt .dotERP.

SITS to targi, które zrzeszają wielu profesjonalistów w branży IT. Podczas wydarzenia prezentowane są najnowsze produkty, usługi i rozwiązania. Było to dla nas bardzo ważne doświadczenie ze względu różnorodność wystawców (nie tylko na pomysły czy rozwiązania technologiczne), ale także pod względem kraju pochodzenia danej firmy.

System .dotERP przez odwiedzających nas potencjalnych klientów został przyjęty ciepło i z zaciekawieniem. Nawiązaliśmy wiele kontaktów biznesowych, gdzie mogliśmy wzajemnie ubogacać swoje branżowe spostrzeżenia.

Jeżeli jesteście zainteresowani to na stronie www.doterp.eu możecie przejrzeć naszą ofertę związaną z produktem, który wywołał spore zainteresowanie.

Targi SITS trwają nieprzerwanie od 2014. Wystawcy przez kilka dni mogą zaprezentować wszystkim zainteresowanym swój wkład w rozwijanie branży technologicznej – w tym roku targi trwały od 5 czerwca do 6 czerwca włącznie. Jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań w IT.