Data Centre World 2018 w Londynie

25.03.2018

21 marca rozpoczęły się targi Data Centre World 2018 w Londynie. To długo wyczekiwane wydarzenie dla osób z branży IT, gdzie można dzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz doświadczeniami w zakresie zarządzania danymi na arenie międzynarodowej.

Swoje prelekcje przygotowuje mnóstwo ekspertów – w tym analityków oraz globalnych dostawców technologii. Na wydarzeniu gościły tacy potentaci jak Legrand, Munters czy Eaton. Nie mogło zabraknąć także i nas - .dotERP to rewolucyjny produkt, który świetnie wpisał się w główny temat targów.

Nasza intuicyjna aplikacja pomaga w stworzeniu jednolitej bazy danych – pracowników, klientów, maszyn, oraz zleceń produkcyjnych. Przy jej pomocy bez problemu można kontrolować oraz analizować najdrobniejsze szczegóły, takie jak kontrola pracy pracowników oraz wydajność. Dzięki niej efektywnie można zoptymalizować oraz obniżyć koszty produkcji.

Nasz punkt był oblegany przez wielu kolegów z branży oraz potencjalnych klientów, którym chętnie udzielaliśmy dodatkowych informacji.

Targi Data Centre World 2018 zakończyły się 23 marca. Wydarzenie odbywa się co roku i za każdym razem ściąga pod swoim „szyldem” mnóstwo zainteresowanych osób.