Instalacje teleinformatyczne

Instalacje teleinformatyczne - Instalacje niskonapięciowe

INSTALACJE NISKONAPIĘCIOWE

Instalacje niskonapięciowe to sieci odpowiedzialne za przesyłanie danych. Zaliczają się do nich sieci telefoniczne, strukturalne sieci komputerowe, domofony, wideofony i interkomy. Doradzamy, projektujemy, realizujemy.

SYSTEMY ALARMOWE

Posiadamy doświadczenie i uprawnienia w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów zabezpieczeń zarówno w małych obiektach, jak i na dużych powierzchniach magazynowych czy sklepowych. Proponujemy optymalne rozwiązania dla potrzeb naszych Klientów. Pomagamy i doradzamy w doborze sprzętu i technologii.

Instalacje teleinformatyczne - Systemy alarmowe
Instalacje teleinformatyczne - Monitoring wizyjny

MONITORING WIZYJNY

Instalacja telewizji przemysłowej wraz z systemem cyfrowego zapisu i archiwizacji zapewnia pełną kontrolę nad obiektem. Dobieramy odpowiedni sprzętu po przeprowadzeniu wizji lokalnej oraz konsultacji z wykwalifikowanym technikiem, który odpowiednio dopasuje sprzęt do potrzeb oraz warunków Klienta.

WYŚWIETLACZE LED

Oferujemy urządzenia, które mają szerokie zastosowanie jako skuteczna reklama wizualna oraz wygodny sposób przekazania informacji (m.in. w handlu, usługach, turystyce, sporcie, urzędach). Doradzamy w wyborze, montujemy, serwisujemy.

Instalacje teleinformatyczne - Wyświetlacze LED
Instalacje teleinformatyczne - Tablice interaktywne

TABLICE INTERAKTYWNE

Tablice interaktywne to nowoczesne rozwiązanie dla szkół oraz prezentacji biznesowych. Przekazywanie informacji przy ich pomocy staje się znacznie skuteczniejsze i bardziej interesujące. Posiadamy doświadczenie w instalacjach różnych rodzajów tablic interaktywnych, w zależności od indywidualnych potrzeb naszych .